Paslaugos

Mes paversime Jūsų idėjas tikrove

Mes teikiam lazerinio pjovimo, graviravimo ir markiravimo paslaugas

Telefonų, nešiojamųjų kompiuterių graviravimas

Lazeriu išgraviruoti galima daugelį telefonų, nešiojamųjų bei planšetinių kompiuterių, kaip, pavyzdžiui, iPhone, MacBook Pro, Nokia telefonai, iPod touch, Kindle, Samsung telefonai ir daugelį kitų.

Paverskite savo telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį unikaliu. Suteikite jam individualumo ar uždėkite bet kokį logotipą, piešinį ar tekstą. Dažniausiai graviruojami iPhone telefonai ir MacBook Pro nešiojamieji kompiuteriai, tačiau graviruoti galima ir daugelį kitų prietaisų. Taip pat galimas ir iPad graviravimas.

Išsiaiškinkite ar jūsų prietaisas gali būti graviruojamas

Praneškite mums iš kokios medžiagos pagamintas jūsų prietaisas. Žinodami tai, galėsime Jums patarti, ar jis graviruotinas, taip pat galėsime nustatyti teisingus lazerio parametrus. Iš skirtingų medžiagų pagamintų prietaisų paviršiuose graviravimas sukelia įvairių efektų. Susisiekite su mumis, jei norite sužinoti daugiau!

Kaip pagal užsakymą graviruojamas jūsų prietaisas:

  • peržvelkite mūsų piešimo instrukcijas;
  • gavę jūsų iliustraciją pranešime kainą;
  • atvežkite ar atsiųskite mums savo prietaisą;
  • patvirtinimui gaukite preliminarią iliustraciją;
  • Jau išgraviruotą prietaisą atsiimkite patys ar gaukite jį paštu.

Lazeriu išgraviruoti galima daugelį telefonų, nešiojamųjų bei planšetinių kompiuterių, kaip, pavyzdžiui, iPhone, MacBook Pro, Nokia telefonai, iPod touch, Kindle, Samsung telefonai ir daugelis kitų.