Paslaugos

Mes paversime Jūsų idėjas tikrove

Mes teikiam lazerinio pjovimo, graviravimo ir markiravimo paslaugas

Architektūros modelių gamyba

Galite net neabejoti, kad jūsų modelių gamybos poreikiams patenkinti sukursime aukštos kokybės detalių

Menas ir skulptūra

Eksperimentuokite, mokykitės, tyrinėkite ir naudokitės lazerine technologija kaip kūrybiniu įrankiu savo meninei kūrybai ar skulptūroms.

Marketingas & rinkodara

Specialiai kūrybos agentūroms ir kitoms prekių ženklo sklaidos / rinkodaros kompanijoms pritaikyta paslauga. Įvairių objektų gamyba, jų žymėjimas ir ženklinimas, reklaminiai gaminiai, kompiuterinis kasos terminalas ir daug daugiau!

Personalizavimas ir reklama

Susikurkite įvairiausios paskirties ženklų ir ekspozicijos elementų. Lazeriu išpjaukite ir išgraviruokite ženklus iš plataus jų gamybai skirtų medžiagų spektro. Galite naudoti tiek mūsų siūlomas, tiek savo pasirinktas medžiagas.

Mada ir tekstilė - audinio pjovimas lazeriu

Išbandykite mūsų unikalią ir specializuotą paslaugą, skirtą mados pramonei. Išmėginkite didžiulį medžiagų mėginių skaičių ir pasigaminkite tiek drabužių, kiek jums reikia. Mes dirbsime kartu su jumis tam, kad užtikrintumėme jūsų sėkmę!

Baldų ir furnituros elementai

Pasigaminkite savo produkto ar baldų dizaino prototipų ir juos išbandykite. Susikurkite aukštos kokybės detalių 3D prototipams arba pasigaminkite didelius jų kiekius serijinės gamybos būdu. Mes galime patenkinti daugelį jūsų poreikių!

Stiklo graviravimas, markiravimas

Išgraviruokite savo stiklo plokštes, veidrodžius ar cilindrinius stiklo gaminius paveikslėliais, raštais, logotipais ar tekstu. Pasitelkę sukamąjį įtaisą taip pat galime išgraviruoti ir cilindro formos objektus!

Metal engraving

Paženklinkite paprastą ar padengtą metalinį paviršių ženklais ar kitomis kūrybinėmis aplikacijomis.

Rekvizitai, kino ir teatro Stovai

Su vaidyba susijusioms nišoms siūlome specialią lazerinio graviravimo paslaugą. Pasinaudokite mūsų stambaus formato lazeriu įvairiausių teatro, kino bei televizijos objektų gamybai.

Popieriaus raižymas

Paverskite logotipus, paveikslėlius ir šriftus į trimates graviūras ant pačių ploniausių popieriaus rūšių.

Organinis stiklas, akrilas

Daugybė pritaikymo būdų. Pasigaminkite objektų iš vienos plačiausiai lazeriniam pjovimui ir graviravimui naudojamos medžiagos. Didžiulės skirtingų spalvų ir storio akrilo stiklo plokščių atsargos iš pramonėje lyderiaujančių Plexiglass platintojų. 

Telefonų, nešiuojamų kompiuterių graviravimas

Paverskite savo telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį unikaliu. Suteikite jam individualumo ar uždėkite bet kokį logotipą, piešinį ar tekstą. Dažniausiai graviruojami iPhone telefonai ir MacBook Pro nešiojamieji kompiuteriai, tačiau graviruoti galima ir daugelį kitų prietaisų. Taip pat galimas ir iPad graviravimas.

Plastiko pjovimas ir graviravimas

Begale skirtingų būdų išpjaustyti ir išgraviruoti galite šimtus skirtingų plastiko rūšių.

Individualus graviravimas

Kadangi lazerinis apdirbimas iš esmės yra griežtai kontroliuojamas medžiagos deginimas, pažymėti galima daugybę objektų. Tai idealiai tinka prekių ženklo sklaidai ir identifikacijos tikslais.

Rekvizitai, kino ir teatro Stovai

Su vaidyba susijusioms nišoms siūlome specialią lazerinio graviravimo paslaugą. Pasinaudokite mūsų stambaus formato lazeriu įvairiausių teatro, kino bei televizijos objektų gamybai.

Trafaretai

Susikurkite trafaretų „graffiti“ piešimui, švariajam „graffiti“, gatvės reklamoms, meniniams, pramoniniams bei komerciniams tikslams siekti.

Akmens graviravimas

Kadangi akmenys skiriasi kietumu bei atspalviu, kiekvienas jų į lazerinį graviravimą reaguoja kitaip.

Keista ir nuostabu

Lazeriu galite išpjauti ir išgraviruoti tokių dalykų, apie kuriuos nė nesapnavote. Perženkime ribas kartu.

Medienos graviravimas

Gražiai pažymėkite, išraižykite, uždėkite logotipą ir papuoškite bet kokį medienos produktą. Galite pasirinkti iš mūsų turimų atsargų arba naudoti savo medieną.

Medienos lazerinis pjovimas

Lazeriu išpjauti ir išgraviruoti galite beržo fanerą, medienos dulkių plokštes, riešutmedį, vyšnią, alksnį, melsvąją eglę ir daugybę kitų medienos lakštų.